Claycraft by Deco
Claycraft by Deco
Latvijā
Latvijā
+371 29233900 (LMT)
+371 29233900 (LMT)
Latvija, Rīga, Miera iela 15
Latvija, Rīga, Miera iela 15
Cenu pieprasījums on-line
Cenu pieprasījums on-line
 

о нас

 

Es, Marina Koroljova, Academy Decо sertificēta meistare-instruktore, priecājos Jūs redzēt Art-clay studio "Martina" mājas lapā.

 

   Ja esat šeit, tad acīmredzami neesat vienaldzīgs pret radošu darbu       cilvēks, bet ja esat šajā lapā nokļuvis nejauši, tad noteikti ir iemesls aizdomāties: ir zināms, ka nekas nenotiek tāpat vienkārši. Stādu priekšā jaunumu Latvijā! 

 

PIRMĀ BALTIJĀ dekoratīvās veidošanas SKOLA-STUDIJĀ ir atvērusi savas durvis viesiem interesantiem, kas vēlas pieskarties noslēpumam – veidošanas mākslai no pašsacietējošā polimērmāla CLAY CRAFT by DECO.

Mūsu studijā var apgūt ne tikai veidošanas mākslu, bet arī atrast domubiedrus, pozitīvus un interesantus cilvēkus. Strādāt ar DECO mālu ir ļoti patīkami, tā ir līdzīga zefīram vai pastilai. Māls piestāj pie rokām tikai ziediņa izgatavošanas brīdī, tāpēc vaidot no tā var jebkurā vietā, vienkārši baudot gandarījumu.

Ziedu pušķi no šī materiāla izskatās ļoti dabīgi un ir ļoti viegli. Studijā Jūs iemācīties veidot ziedlapiņas, salikt tās ziedos un pārvēst skaistās kompozīcijās un elegantos aksesuāros. Mēs iemācīsim Jūs izveidot krāsas un to nianses, floristikas pamatus un veidot skulptūru miniatūras. Jau no pirmajām stundām Jūs aiznesīsiet mājās gatavus darbus, kas būs izgatavoti Jūsu pašu rokām pieredzējuša meistara-instruktora vadībā. Apgūtās studijā iemaņas palīdzēs Jums ieskatīties pasaulē citām acīm, radīt skaistumu savām rokām, priecāties pašam un iepriecēt apkārtējos ar tieši viņiem radītām jaukām dāvanām. Šī ir lieliska papildus peļņas un pašrealizācijas iespēja. Bet paši centīgi, strādīgi un mērķtiecīgi var iekļauties mūsu Academy DECO draudzīgajā instruktoru ģimenē.

Izgatavoti no Deco materiāliem un Deco tehnikā ziedi atšķiras tikai ar to, ka tie ir nevīstoši un nesmaržo, lieliski pārnes gan karstumu gan salu. Bet līgavu kāzu pušķi un aksesuāri ilgus gadus atgādinās šo dzīves svarīgo un skaisto notikumu.

Aicinām Jūs interesantā un aizraujošā ceļojumā – mūžīgi nevīstošu polimērmāla ziedu pasaulē.

Es pastāvīgi apgūstu jaunas programmas, lai pilnveidotu savu meistarību. Apmeklēju seminārus ar mūsu dārgo senseju Kazuko un Jukiko dalību. Viņas tik daudz interesanta dod saviem instruktoriem, lai mēs varētu nodot savas zināšanas saviem mācekļiem, kas kopā ar mums kvēli ir iemīlējuši šo skaisto veidošanas mākslu no lieliskā materiāla - Clay craft by Deco. Nav nekādu ierobežojumu līdz pilnībai!!!

 

 SVEICAM JŪS ART-CLAY STUDIO "MARTINA"!